Wpisz szukane słowo

post

UROCZYSTA GALA PODSUMOWUJĄCA KONKURS ” POZNAJ MOJE HOBBY”

UROCZYSTA GALA PODSUMOWUJĄCA KONKURS ” POZNAJ MOJE HOBBY”

17 maja w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu zorganizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty . Nie mogło na niej zabraknąć naszej uczennicy Pauliny Miotk, która jest przecież laureatką tego konkursu. Na galę wręczenia nagród i wyróżnień laureatom przybyli zaproszeni przez organizatorów goście: wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk, starostowie powiatów, w tym Bogdan Łapa- starosta powiatu kartuskiego, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji, oraz Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku jako jeden z partnerów konkursu.

Gospodarzem gali była oczywiście Pani Małgorzata Bielang- Pomorska Kurator Oświaty.

Podczas uroczystości wyświetlone zostały fragmenty zwycięskich filmów a na scenie podziwiać można było przepiękne występy uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Janiny Jarzynówny – Sobczak w Gdańsku.

Naszej uczennicy Paulinie gratulujemy nie tylko sukcesu, ale przede wszystkim niesamowitej konsekwencji w działaniu przy realizacji swoich marzeń i hobby. Brawo Paulina!
Krótkometrażowe filmy zgłoszone do konkursu „Poznaj Moje Hobby”, jak i kompletna lista uhonorowanych laureatów, dostępne będą na stronie internetowej Pomorskiego Kuratora Oświaty