Wpisz szukane słowo

Plan lekcji

PLAN OBOWIĄZUJE

OD 25.01.2021 R.

PONIEDZIAŁEK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. wychowanie przedszkolne
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

WTOREK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. wychowanie przedszkolne
  4. język angielski
  5. wychowanie przedszkolne

ŚRODA

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. język angielski
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

CZWARTEK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. religia
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

PIĄTEK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. wychowanie przedszkolne
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

PONIEDZIAŁEK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. wychowanie przedszkolne
  4. wychowanie przedszkolne
  5. religia
  6. język angielski

WTOREK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. wychowanie przedszkolne
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

ŚRODA

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. język angielski
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

CZWARTEK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. zajęcia regionalne
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

PIĄTEK

  1. wychowanie przedszkolne
  2. wychowanie przedszkolne
  3. wychowanie przedszkolne
  4. wychowanie przedszkolne
  5. wychowanie przedszkolne

PONIEDZIAŁEK

  1. zajęcia dyd.-wyrównawcze
  2. edukacja informatyczna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. wychowanie fizyczne
  6. religia

WTOREK

  1. język kaszubski
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. wychowanie fizyczne
  5. edukacja wczesnoszkolna
  6. zajęcia korekcyjne

ŚRODA

  1. religia
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. język angielski

CZWARTEK

  1. język kaszubski
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. język angielski

PIĄTEK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. wychowanie fizyczne

PONIEDZIAŁEK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. wychowanie fizyczne
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. język kaszubski

WTOREK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. język kaszubski
  6. zajęcia korekcyjne

ŚRODA

  1. zajęcia dyd.-wyrównawcze
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. wychowanie fizyczne
  4. język angielski
  5. edukacja wczesnoszkolna
  6. religia

CZWARTEK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. język angielski
  5. religia

PIĄTEK

  1. wychowanie fizyczne
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna

PONIEDZIAŁEK

  1. język kaszubski
  2. religia
  3. wychowanie fizyczne
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. edukacja wczesnoszkolna

WTOREK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. język angielski
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. język kaszubski
  6. zajęcia korekcyjne

ŚRODA

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. język angielski

CZWARTEK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. edukacja wczesnoszkolna
  4. religia

PIĄTEK

  1. edukacja wczesnoszkolna
  2. edukacja wczesnoszkolna
  3. wychowanie fizyczne
  4. edukacja wczesnoszkolna
  5. zajęcia dyd.-wyrównawcze

PONIEDZIAŁEK

  1. informatyka
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. religia
  5. historia
  6. muzyka

WTOREK

  1. język polski
  2. przyroda
  3. technika
  4. matematyka
  5. język angielski
  6. wychowanie fizyczne

ŚRODA

  1. język kaszubski
  2. język polski
  3. matematyka
  4. wychowanie fizyczne
  5. wychowanie fizyczne

CZWARTEK

  1. język angielski
  2. język polski
  3. język polski
  4. przyroda
  5. godzina z wychowawcą
  6. religia

PIĄTEK

  1. wychowanie fizyczne
  2. matematyka
  3. język angielski
  4. język polski
  5. język kaszubski

PONIEDZIAŁEK

  1. język polski
  2. biologia
  3. język angielski
  4. matematyka
  5. historia
  6. muzyka
  7. wych. do życia w rodzinie

WTOREK

  1. technika
  2. plastyka
  3. religia
  4. wychowanie fizyczne
  5. wychowanie fizyczne
  6. język polski

ŚRODA

  1. język angielski
  2. język polski
  3. historia
  4. matematyka
  5. język kaszubski
  6. język polski

CZWARTEK

  1. godzina z wychowawcą
  2. geografia
  3. informatyka
  4. wychowanie fizyczne
  5. wychowanie fizyczne
  6. język kaszubski

PIĄTEK

  1. język polski
  2. język angielski
  3. matematyka
  4. matematyka
  5. religia
  6. historia i kultura Kaszubów

PONIEDZIAŁEK

  1. technika
  2. historia
  3. plastyka
  4. język polski
  5. język angielski
  6. matematyka

WTOREK

  1. geografia
  2. język polski
  3. język polski
  4. muzyka
  5. religia
  6. język angielski

ŚRODA

  1. historia
  2. wychowanie fizyczne
  3. wychowanie fizyczne
  4. język polski
  5. język kaszubski
  6. matematyka
  7. wych. do życia w rodzinie

CZWARTEK

  1. informatyka
  2. język angielski
  3. wychowanie fizyczne
  4. matematyka
  5. biologia
  6. historia i kultura Kaszubów

PIĄTEK

  1. matematyka
  2. godzina z wychowawcą
  3. religia
  4. język kaszubski
  5. język polski
  6. wychowanie fizyczne

PONIEDZIAŁEK

  1. koło matematyczne
  2. biologia
  3. informatyka
  4. historia
  5. plastyka
  6. wychowanie fizyczne
  7. religia
  8. muzyka

WTOREK

  1. doradztwo zawodowe
  2. chemia
  3. geografia
  4. wychowanie fizyczne
  5. wychowanie fizyczne
  6. matematyka
  7. matematyka
  8. język angielski

ŚRODA

  1. matematyka
  2. historia
  3. język kaszubski
  4. fizyka
  5. język polski
  6. język niemiecki
  7. język angielski
  8. język polski

CZWARTEK

  1. chemia
  2. wychowanie fizyczne
  3. geografia
  4. język polski
  5. biologia
  6. matematyka
  7. religia
  8. koło biologiczne

PIĄTEK

  1. godzina z wychowawcą
  2. język niemiecki
  3. język kaszubski
  4. język angielski
  5. fizyka
  6. język polski
  7. język polski

PONIEDZIAŁEK

  1. historia
  2. fizyka
  3. język polski
  4. matematyka
  5. wychowanie fizyczne
  6. religia
  7. wiedza o społeczeństwie
  8. wych. do życia w rodzinie

WTOREK

  1. chemia
  2. wychowanie fizyczne
  3. wychowanie fizyczne
  4. język polski
  5. matematyka
  6. edukacja dla bezpiecz.
  7. język angielski
  8. godzina z wychowawcą

ŚRODA

  1. koło języka polskiego
  2. matematyka
  3. historia
  4. język kaszubski
  5. wiedza o społeczeństwie
  6. język polski
  7. język niemiecki

CZWARTEK

  1. informatyka
  2. chemia
  3. wychowanie fizyczne
  4. fizyka
  5. geografia
  6. język angielski
  7. biologia
  8. religia

PIĄTEK

  1. język niemiecki
  2. język polski
  3. język polski
  4. język kaszubski
  5. język angielski
  6. matematyka
  7. koło matematyczne