Wpisz szukane słowo

post

Mamy laureatów XIX Gminnego Konkursu Wiedzy o Regionie

Mamy laureatów XIX Gminnego Konkursu Wiedzy o Regionie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mojuszu wiedzą, że warto znać swój region, jego historię i tradycję. Cieszymy się, że pomimo nieco innych niż zazwyczaj warunków nauki udało nam się zachęcić ich do udziału w XIX gminnym Konkursie Wiedzy o Regionie. Wiedza uczestników na etapie szkolnym była testowana on-line. Wtedy najlepszymi z naszej szkoły okazali się: Iga Sikora, Jan Koszałka, Wiktoria Lis, Anna Złoch, Paulina Miotk, Amelia Lehmann.

Organizatorzy konkursu zadbali o to, by etap gminny odbył się w reżimie sanitarnym w naszej szkole, tak by dać równe szanse wszystkim uczestnikom. Nasi uczniowie wykazali się wyjątkową wiedzą i zajęli czołowe lokaty w etapie gminnym: Wiktoria Lis zajęła I miejsce w kategorii IV-VI, Iga Sikora II miejsce w tej samej kategorii, natomiast  w kategorii VII-VIII Anna Złoch z klasy VII wyróżnienie.

Gratulujemy i kierujemy wyrazy uznania wobec imponującej wiedzy jaką wykazali się nasi uczniowie, zmagając się z niełatwymi nieraz pytaniami testu. Laureaci konkursu zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi w postaci tabletu, kamerki i głośników przez przedstawicieli Zarządu sierakowickiego oddziału ZKP. Dziękujemy sponsorom i już dziś obiecujemy udział w kolejnej edycji.