NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA
ZNAJDZIESZ WŁAŚNIE TUTAJ
Inauguracja roku szkolnego
04.09.2023
Marzena Szutenberg, Anna Fuczka, wychowawcy klas
Sprzątanie Świata
wrzesień 2023
Iwona Andraszewicz, Bożena Obel, wychowawcy klas
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, Tydzień matematyki kl.IV-VI
wrzesień 2023
Oriana Górska
Pokaz rycerski
wrzesień 2023
Mirosława Tandek
Zawody sportowe, Igrzyska gminne
wg harmonogramu
Beata Sildatk
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
wrzesień 2023
Anna Fuczka
Dzień Ziemniaka
wrzesień 2023
Weronika Sikora, Ilona Formella, Paweł Mierski
„Narodowe Czytanie”, „Przerwa na czytanie”
październik 2023
Anna Fuczka, Barbara Warmowska
Dzień Edukacji Narodowej
październik 2023
M.Szutenberg, Anna Fuczka, Lucyna Mielewczyk
Dzień Papieski
październik 2023
ks. Witold Pijanowski, Oriana Górska, Beata Sildatk
Ślubowanie klasy I
październik 2023
Weronika Sikora
Dzień Niepodległości
listopad 2023
Mirosława Tandek, Lucyna Mielewczyk
Dzień Pluszowego Misia
listopad 2023
Nauczyciele PP,OP,I-III
Gminny Konkurs Czytelniczy w Języku Kaszubskim „Méster Bëlnégò Czëtaniô”
listopad 2023
Irena Brzustewicz, Lucyna Łagoda, Barbara Warmowska, koordynator: Danuta Pioch,
Dyskoteka andrzejkowa
listopad 2023
wychowawcy
Wyjazdy do teatru
w ciągu roku
Anna Fuczka
Warsztaty świąteczne
grudzień 2023
Wychowawcy
XII Konkurs Biblijny Diecezji Pelplińskiej (etap szkolny)
grudzień 2023
ks. Witold Pijanowski
Święto Wolontariusza
grudzień 2023
Oriana Górska, Beata Sildatk
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Wierszy Ewy Warmowskiej -etap szkolny i wojewódzki
grudzień 2023
Irena Brzustewicz, Lucyna Łagoda, Barbara Warmowska, Danuta Pioch
Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej
grudzień 2023
Ilona Formella, Martyna Grzenkowicz,Weronika Sikora
Dzień Seniora
styczeń 2024
Irena Brzustewicz
Dyskoteka karnawałowa
styczeń 2024
wychowawcy klas IV-VIII
Bal Karnawałowy
styczeń 2024
wychowawcy klas PP-III
Dzień Języka Ojczystego
luty 2024
Anna Fuczka
Konkurs Prozy i Poezji Polskiej
luty 2024
Anna Fuczka, wychowawcy kl.I-III
Gminny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego „English Fun”
luty 2024
Ilona Formella, Martyna Grzenkowicz, Weronika Sikora
Święto Wiosny – Mam talent
marzec 2024
Beata Sildatk, Ilona Formella
Urodziny Alberta Einsteina i Dzień liczby π
marzec 2024
Oriana Górska
Gminny Konkurs Recytatorski Wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla dzieci w wieku przedszkolnym
marzec 2024
Anna Fuczka, Barbara Warmowska, Martyna Grzenkowicz, Lucyna Łagoda
Konkurs Prozy i Poezji Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”
marzec 2024
nauczyciele języka kaszubskiego
Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego
marzec/kwiecień 2024
Lucyna Mielewczyk
Szkolny Dzień Profilaktyki
kwiecień 2024
Marzena Szutenberg, Anna Fuczka
Dzień Ziemi
kwiecień 2024
Bożena Obel, Beata Sildatk
Rocznica Konstytucji 3 Maja
maj 2024
Mirosława Tandek, Lucyna Mielewczyk, Ilona Formella
Dzień Rodziny
maj 2024
Wychowawcy klas PP-III
Szkolny Konkurs Ortograficzny
maj/czerwiec 2024
Anna Fuczka
Dzień Dziecka
czerwiec 2024
Paweł Mierski, ks.Witold Pijanowski, Beata Sildatk, Irena Brzustewicz
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024
21.06.2024
Marzena Szutenberg, Anna Fuczka