Wpisz szukane słowo

post

IV Gminny Konkurs Recytatorski Wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym pod patronatem Wójta Gminy

IV Gminny Konkurs Recytatorski Wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym pod patronatem Wójta Gminy

20 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski Wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym pod patronatem Wójta Gminy Sierakowice Pana Tadeusza Kobieli. Do konkursu zgłosiło się 48 uczestników, którzy zaprezentowali się w dwóch kategoriach wiekowych; 3-4 i 5-6 latki.

Wyniki gminnego konkursu przedstawiają się następująco: 3-4 latki: 1 miejsce – Martyna Dyszer i Matylda Latarska – Samorządowe Przedszkole w Sierakowicach , 2 miejsce – Bruno Myszk – Przedszkole w Tuchlinie i Paulina Kupper – Przedszkole w Lisich Jamach, 3 miejsce – Łucja Wnuk – Lipińska – ZSP „Mała Szkoła” w Szopie i Oliwia Grzenkowicz – Przedszkole w SP 2 w Sierakowicach, wyróżnienia: – Liliana Hildebrandt – Przedszkole w SP 2 w Sierakowicach, Aurelia Jarosińska – Przedszkole w Załakowie, Igor Zaborowski – Przedszkole w Puzdrowie.

W kategorii wiekowej 5-6 latki: 1 miejsce:Urszula Szuta – SP w Kamienicy Królewskiej i Milena Neubauer – ZSP „Mała Szkoła” w Szopie, 2 miejsce: Marta Makurat – SP w Jelonku i Miłosz Laska – SP 2 w Sierakowicach, 3 miejsce:Marcelina Zaworska – SP w Jelonku i Antonina Grzenkowicz– SP w Mojuszu, wyróżnienia: Łukasz Treder – SP 1 w Sierakowicach, Nikola Walkusz – SP w Lisich Jamach oraz Julia Klinkosz – ZSP „Mała Szkoła” w Szopie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom IV edycji konkursu i życzymy dalszych sukcesów. Fundatorem nagród jest Wójt Gminy Sierakowice. Do zobaczenia za rok.