Wpisz szukane słowo

post

DRUŻYNA ENERGII

DRUŻYNA ENERGII

Uczniowie  naszej szkoły już od kwietnia biorą udział w konkursie Drużyna Energii, którego celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę i rywalizację z rówieśnikami ze szkół w całej Polsce. W pierwszym etapie trzeba było wysłać zgłoszenie oraz film opowiadający o sportowym duchu szkoły.

Kwalifikacje  następnego etapu sportowego otrzymało 319 szkół z całej Polski. Wśród szkół które zgłosiły się po raz pierwszy do konkursu i przesłały film, 100 otrzymało 30 kompletów strojów sportowych.  Wśród nich znalazła się nasza szkoła. Dziękujemy Drużynie Energii!

Następny etap konkursu to wykonywanie ćwiczeń zaprezentowanych przez Drużynę Słońca, Wiatru, Wody, Ziemi i Serca oraz przesłanie nagrań z wykonanych zadań. Do 17 maja zostaną podane wyniki etapu sportowego – 5 drużyn przejdzie do finału w Gdańsku i będzie walczyć o nagrody pieniężne na sprzęt sportowy oraz gościć będzie sportowców, którzy przeprowadzą lekcje wychowania fizycznego dla całej szkoły. Trzymajcie kciuki!

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie https://druzynaenergii.pl oraz na fb https://www.facebook.com/DruzynaEnergii .