HomeContact
zestaw podręczników 2017/2018

Podręczniki do Oddziału przedszkolnego

Komplet książek zestaw podręczników „Kolorowy start z Plusem„ Wiesława Żaba – Żabińska, Małgorzata Kwaśniewska. Wydawnictwo MAC Edukacja.

J. angielski Yazoo Starter podręcznik + zeszyt ćwiczeń.

Wydawnictwo PEARSON

Klasa I

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe.

Zamówieniem darmowych podręczników do klasy I zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu ćwiczeń do religii.

Religia Zeszyt ucznia do religii dla klasy I szkoły podstawowej „ Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” Wydawnictwo WAM.

Klasa II

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe. Zamówieniem darmowych podręczników do klasy II zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu ćwiczeń do religii. Religia Zeszyt ucznia do religii dla klasy II szkoły podstawowej „ Kochamy Pana Jezusa” Wydawnictwo Wam.

Klasa III

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe. Zamówieniem darmowych podręczników do klasy III zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu ćwiczeń do religii.

Zestaw podręczników dla klasy IV

Podręczniki do klasy IV oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe. Zamówieniem darmowych podręczników do klasy IV zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu podręcznika i ćwiczenia do religii.

Religia Katechizm dla klasy IV „Zaproszeni przez Boga dla klasy IV. Wydawnictwo WAM. Zeszyt ćwiczeń dla klasy czwartej., autor: Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo ADVENTUS.

Zestaw podręczników dla klasy V

Podręczniki do klasy V oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe. Zamówieniem darmowych podręczników do klasy V zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu podręcznika i ćwiczenia do religii.

Religia „Katechizm dla klasy V „ Obdarowani przez Boga” klasy V. Wydawnictwo WAM. Zeszyt ćwiczeń dla klasy piątej. Autor: Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo ADVENTUS.

Zestaw podręczników dla klasy VI

Podręczniki do klasy VI oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe. Zamówieniem darmowych podręczników do klasy VI zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu podręcznika i ćwiczenia do religii.

Religia katechizm dla klasy VI ” Przemienieni przez Boga” Wydawnictwo WAM - Zeszyt ćwiczeń dla klasy szóstej, autor: Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo ADVENTUS.

Zestaw podręczników dla klasy VII

Podręczniki do klasy VII oraz materiały ćwiczeniowe, zgodnie z wytycznymi MEN, są darmowe. Zamówieniem darmowych podręczników do klasy VII zajmie się szkoła. Rodzice są zobowiązani do zakupu katechizmu do religii.

Religia Katechizm dla klasy VII „ Szukam was”. Wydawnictwo WAM.